امنیت و پشتیبانی در وب سایت

امنیت و پشتیبانی در وب سایت

امنیت و پشتیبانی در وب سایت

سایت نیاز به نگهداری دارد، امنیت و پشتیبانی در وب سایت حتی شاید از طراحی سایت مهم تر باشد. زمانی که طراحی وب سایت انجام گردید پس از آن نیروهای پشتیبانی وب سایت می بایست صحت عملکرد وب سایت را تضمین نمایند و در صورت بروز خطا در وب سایت مشکلات به وجود آمده را مرتفع نمایند. آنلاین بودن وب سایت هم به دامنه و هاستینگ وب سایت و هم به وب سایت طراحی شده بستگی دارد و در صورتی که مشکلی برای یکی از این موارد به وجود آید ممکن است سایت شما بارگذاری نگردد بهتر است طراحی وب سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به یک شرکت واگذار نمایید تا مسئولیت وب سایت بر عهده یک مجموعه باشد. و در صورت بروز مشکل بتوانید مورد را از همان مجموعه پیگیری نمایید.

امنیت و پشتیبانی در وب سایت، امروزه یکی از چالشهای اساسی مدیران شبکه است و همواره وب سایت ها در معرض انواع حملات جدید وناشناخته هستند. اطلاعات موجود در وب سایت ها باید از دستیابی غیرمجاز افرادی که نفوذگر نامیده میشوند و مجوز دستیابی به داده ها را ندارند، محافظت شود. یکی از راه کارهای امنیتی در وب سایت ها، استفاده از مکانیزم احراز هویت است که این مکانیزم در وب سایت ها دسترسی کاربران را مدیریت و کنترل میکند اما نفوذگر، ممکن است با حمله تغییر پیام، هویت اصلی خود را جعل کرده و به صورت غیر مجاز با ورود به وب سایت به اطلاعات دستیابی داشته باشد.

در صورتی که کار طراحی سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را در شرکت های مختلف انجام دهید در موقع بروز خطا معمولا سرور خطا را از بابت وب سایت طراحی شده و طراح وب سایت خطا را از سمت سرور اعلام می نماید و در نتیجه در رفع عیب وب سایت سر در گم خواهید شد و بنابراین بهتر است شرکت طراح سایت و همچنین ارائه دهنده خدمات دامنه و هاست شما یک شرکت باشد.

آی هیوا علاوه بر طراحی مناسب سایت این اطمینان را نیز به شما خواهد داد که پشتیبانی سایت را به طور کامل به عهده گرفته و در صورت بروز مشکل،آن را برای شما برطرف میکند.