یک اپلیکیشن موبایل خوب داشته باشیم !

یک اپلیکیشن موبایل خوب داشته باشیم

یک اپلیکیشن موبایل خوب داشته باشیم !

عناصر یک اپلیکیشن خوب موضوع مهمی می باشد که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد. باور کنید یا نه اپلیکیشن در عصر دیجیتال در حکم دو چشمان شما می باشد؛ بدون دو چشم امکان ندارد بتوانید قدم بردارید!اگر فکر می کنید این موبایل های هوشمند و تغییر و تحولات آن ها هستند که موجب پیشرفت زندگی موبایلی ما تا این حد شده اند سخت در اشتباه هستید!اپلیکیشن نقش اول این صحنه را بازی می کند و ویژگی سخت افزازی دستگاه ها تنها نقش مکملی برای تاثیرگذاری بهتر نقش اول هستند.رونق همین اپلیکیشن ها کسب و کار سالم و بی دردسر تری را برای افراد ایجاد و فرصت های شغلی برای برنامه نویس ها به دنبال داشته است. البته ساخت برنامه با توجه به عناصر یک اپلیکیشن خوب چندان هم بی دردسر نبوده است!

برخی از برنامه ها مثل اپلیکیشن BeSomebody به خوبی از پس این چالش ها برآمده و با مدیریت صحیح و یکپارچه سازی تمام امکانات اعتماد مصرف کننده را به دست آورده اند.در مقابل برخی از استارتاپ ها هم بسیار تلاش کرده اند و تنها چیزی که عاید آن ها شده خساراتی می باشد که بعد از سرمایه گذاری برای آن ها به جای مانده است.چنان چه می بینید دنیای اپلیکیشن دنیای ساده ای نبوده و عناصر یک اپلیکیشن خوب است که می تواند موفقیت شما را تضمین کند.

فراموش نکنید! هر قدمی که برای توسعه اپلیکیشن موفق بر می دارید در جهت راحتی کاربر یا مشتری است.

اگر اپلیکیشن شما زمان زیادی برای بارگذاری نیاز دارد و اصطلاحا سنگین است، اگر باگ ها مخاطب را آزار می دهد و با ارتقا اپلیکیشن به برطرف کردن آن ها می پردازید همه و همه در راستای کسب رضایت کاربر بوده و بدون شک تاثیر آن به خود شما باز می گردد.

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان

سبقت از رقبا: با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید.

 

ارتباط مداوم با مشتری: اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند.

کاهش شدید هزینه تبلیغات: هزینه تبلیغات و چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.

ارتقا تصویر برند شما: یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است.

به روز رسانی: مشتریان هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.

افزایش فروش: اپلیکیشن کسب و کار، مشتریان شما را به مبلغین کسب و کار شما تبدیل می کند.

از دیگر مزایای اپلیکیشن های تجاری می توان به برقراری امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد و همچنین ردگیری نتایج رفتار کاربر با اپلیکشن. راز بزرگ دیگر در زمینه اپلیکیشن های موبایل این است که آنها راه فروش را باز می کنند. یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد، مواردی از قبیل رضایت بیشتر مشتری و اگاهی بیشتر از محصولات.

شما می توانید با طراحی یک اپلیکشن اختصاصی در حوزه کاری خود محصولات و خدماتتان را برای کاربران به اشتراک گذاشته ،بطوریکه همیشه این سرویس ها در دسترس کاربران شما باشد.
هرچند داشتن وب سایت ها برای دارندگان کسب و کارها امری ضروری است ولی هیچ نمی توانند نیاز به موبایل اپلیکیشن را پر کنند. از مزایای داشتن یک موبایل اپلیکیشن خوب نسبت به سایت می توان به عملکرد آفلاین اپلیکیشن ها، دسترسی راحت تر و سریع تر و همچنین سرعت بالا آن اشاره کرد.

چنانچه صاحب بیزینس هستید و مایل به معرفی و ارائه خدمات به مشتریان خود به روشی نوین هستید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.